המעסיק

התהליך מתחיל עם המעסיק שם, יחד, אנו מאפיינים את הארגון, סביבת העבודה, דרך קבלת ההחלטות בארגון , תיאור המשרה ויצירת הגדרת תפקיד, המיקום של המשרה בתוך המערכת, ממשקי העבודה  וכו'.

לאחר תהליך האפיון המפורט, אנו פועלים לאתר מועמדים מתאימים באמצעות שימוש במאגרי מידע נרחבים שבבעלותנו, פרסום, קשרים אישיים והכרת עולם הבנייה, התשתיות והתעשייה .

לאחר שאיתרנו את המועמדים הראויים והמתאימים אנו מבצעים ראיונות עומק פרונטאליים , בדיקת ממליצים והצלבה מול גורמים שונים בשוק אשר היו בקשרי עבודה מול כל מועמד ומועמד בעבר. בהמשך אנו בוחנים יחד עם המעסיק את האלטרנטיבות ומייעצים בתהליך קבלת ההחלטות בקרב המנהלים המגייסים.

במסגרת התהליך אנו יכולים לבוא לידי ביטוי בגישור ופתרון נקודות מחלוקת, יצירת התגייסות של העובד והרתמות שלו לתהליך הקליטה וסגירת הקצוות בסיום התהליך.

כאשר העובד נקלט במערכת אנו מלווים את קליטתו ומוודאים שהיא מוצלחת לאורך כל הדרך תוך שמירה על קשר אישי ואוזן קשבת.

 

מחויבות

האני מאמין שלנו הוא מחויבות כלפי הלקוח וכלפי העובד, אנו מלווים את תהליך הגיוס מרגע אפיון המשרה ועד קליטתו המלאה במערכת תוך עריכת פגישות משותפות, נוכחות בראיונות העבודה בחברה, עזרה בקבלת ההחלטות בקרב המנהלים המגייסים ורתימת העובד לתהליך קליטתו.

 

התמחות

תחום זה מספק מגוון עצום של עניין , חשיפה לפרויקטים גדולים ואינסוף אפשרויות קידום לעובד אשר נמצא מתאים ונותן ערך מוסף לחברה.

 

סיכום

עם הזמן יצרנו את ההתמחות שלנו בנישה המאוד ייחודית הזו וכיום ניתן לומר בביטחון רב כי אנו מבינים היטב את המשמעויות של כל תפקיד בחברות מסוג זה ,

בנוסף שיטת העבודה החברית והקרובה מאפשרת תהליך מדויק באפיון המערכת , אפיון צרכים, משמעויות נגזרות ומציאת העובד המתאים תוך דיוק מרבי באופן שכולם מרוויחים.

העובד

סינון קו"ח

התהליך מול העובד מתחיל בקריאת קורות החיים המתקבלים, ניתוח שלהם והבנה של הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחד מהמועמדים.

משם אנו מתקדמים לראיון טלפוני מעמיק בו אנו מאפיינים את המועמד ומקטלגים אותו למשרות הרלוונטיות עבורו. במידה ולא נמצאה משרה מתאימה, פרטיו נשמרים במערכת ובכל רגע נתון אנו יודעים "לשלוף" את הקו"ח שלו .

 

ראיון עבודה

בהמשך אנו מקיימים ראיונות פרונטאליים, בדיקה של קולגות, מעסיקים ומנהלים של המועמד לאורך הקריירה שלו.

בשלב הבא, קו"ח של המועמד נשלחים לחברה המגייסת בליווי חוות דעת מפורטת שלנו ובליווי המידע שנאסף על המועמד ממקורות אחרים.

אנו מלווים את המועמד לפני הראיונות בחברה המגייסת תוך מתן הדרכה ומידע כללי וכמובן ממשיכים ללוות את המועמד לאורך כל תהליך הגיוס בחברה.

 

גיוס וקליטה

לעיתים כאשר ישנו פער בנושאים שונים: שכר, תנאים סוציאליים, רכב צמוד, שעות עבודה וכו' אנו נהיה שם בכדי לספק פתרונות יצירתיים המיטיבים עם שני הצדדים ואשר יתקבלו כך שיוכלו לאפשר סיום נעים של המו"מ וקליטה של העובד בחברה .

לאחר קליטתו בחברה נמשיך ללוות אותו לאורך הדרך בכל דבר ועניין.